Toto webové sídlo www.sk-bc.ca obsahuje informácie a články, ktoré sme publikovali do konca roka 2015.

Navštívte naše nové webové sídlo

www.slovozbritskejkolumbie.ca

2009-11-09.b: Dalsie emaily

Victoria Diocese

cktparish@shaw.ca Christ de King, Courtenay
ascensionparish@shaw.ca Church of the Ascension (Parksville)
office@holycrossvictoria.org Holy Cross, Victoria
aspriest@ukeecable.net Holy Family, Uculet
rc-portalberni@shaw.ca Holy Family, Port Alberni
smparish@island.net North Island Catholic Communities
olfvictoria@shaw.ca Our lady of fatima, Saanich
ourladyofgrace@shaw.ca Lady of Grace, Salt Spring Island
olor@shaw.ca Lady of Rosary, Langford
avemaria@telus.net Ave Maria, Schawingan Lake
office@qop.ca Queen of Peace, Esquilmat
spparish@shaw.ca Saanich Peninsula Parish
sacredheartchurch@shaw.ca Sacred Heart, Victoria
standrewscathedral@gmail.com St Andrew, Victoria
ed123a@telus.net St Edward, Duncan
saint.francis@ukeecable.net St francisi, Toffino
sjtwoffice@shaw.ca St Joseph, Victoria
st_joes@island.net St Josehp, Chemainus
oruj_1@yahoo.de St Leopold, Croatia, Victoria
stlouis@telus.net St Louis, Lake Cowichan
stmarysladysmith@shaw.ca St Mary, Ladysmith
stpatricks-cr@shaw.ca St Patrik, Campel River
stpat190@telus.net St Parik, Victoria
sec.stpetersrc@shaw.ca St Peter, nanaimo
strose@shawbiz.ca St Rose, Sooke
trinitycatholic@telus.net Trinity, Nanaimo
jsproule@cisdv.bc.ca Catholic Independent Schools, Victoria
mlapierre@rcdvictoria.org Holy Cross, Victoria
catholic@uvic.ca Catholic University, Victorica
stpatricks@connected.bc.ca St Patrik, Victoria

Prince Albert, SK
p.secretary@sasktel.net Prince Albert Diocese
sacrh@sasktel.net Clergy, Spiritwood
shc.pa@sasktel.net Sacred Heart, Prince Albert
st.josephschurchpa@sasktel.net Prince Albert

assumpch@shaw.ca Powell River
b_blackwell@telus.net Catholic Parish, Sunshine Coast

Prince George Diocese
reception@pgdiocese.bc.ca
chancery@pgdiocese.bc.ca
vocations.pgdiocese@gmail.com
shcath@shawcable.com Cathedral, Prince George
stmarys.parish@shawcable.com Prince George
cospg@shaw.ca Christ Saviour, Prince George
icparish@pgdiocese.bc.ca Immaculate Conception, Prince George
shspg@netbistro.com Sacred Heart School, Prince George
office@stmaryspg.org St Mary School, Prince George
iconcept@shawcable.com Immaculate Conception School; Prince George
olp@pris.ca Lady of Peace, Chetwynd
nddc@shaw.ca Notre Dam, Dawson Creek
nds@pris.ca Notre Dam, Dawson Creek
cofres@shaw.ca Forth St John Parish
ckparish@telus.net Christ King, Kitimat
stanthonys@citywest.ca Kitimiat Catholic School
stpat@telus.net St Patrik, Mc Bride
prayers@telus.net MacKenzie Parish, BC
annunch@citytel.net Prince Rupert Parish
annun@citytel.net Prince Rupert Catholic School
stj@telus.net St Josehp, Smiters
sjparish@telus.net St Josehp, Smiters
office@sacredheartnews.ca Terrace Parish
pgdiocese@gmail.com Prince George Diocese

ucomm@twu.ca Trinity Christian University, Langley, BC

Play slots online for real money https://onlineslots.money/